14.09.2021, godz. 17:30 - szkolenie online

Zapisz się na BEZPŁATNE webinarium pt: "Jak pracować z uczniami po powrocie z nauczania zdalnego? Czyli jakie elementy edukacyjne będą odgrywać szczególną rolę w nowym roku szkolnym 2021/2022".
Zapisz się na szkolenie, poprzez formularz online ->

Przez nauczanie zdalne, młodzież miała mocno ograniczony kontakt z rówieśnikami, gdzie głównie spędzała czas przed monitorami, zamknięta w czterech ścianach. Młodzi ludzi przyzwyczaili się do funkcjonowania w świecie wirtualnym i do oglądania rzeczywistości zza ekranu. Nastąpił jednak czas powrotu do szkoły, z którym teraz muszą się zmierzyć.
Ostatni rok mocno zaburzył relacje społeczne i adaptacyjne, szczególnie w przypadku uczniów klas pierwszych. To wszystko sprawia, że Nauczyciele stają teraz przed nowymi wyzwaniami – własnej organizacji pracy po nauczaniu zdalnym oraz nowego podejścia w pracy z uczniami. Nauczyciele muszą stawić temu wszystkiemu czoło, choć sami nie otrzymali odpowiedniego przygotowania.

Jako ekspert w turystyce młodzieżowej, który od wielu lat współpracuje z Nauczycielami w całej Polsce, staramy się wspierać grono pedagogiczne w różnym zakresie, nie tylko w temacie organizacji wycieczek szkolnych. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa szkolenie online pt."Jak pracować z uczniami po powrocie z nauczania zdalnego?", na które serdecznie Państwa zapraszamy!

Szkolenie odbędzie się 14 września 2021 r., o godz. 17:30 w formie online, za pośrednictwem platformy clickmeeting.

Aby wziąć udział w webinarium należy wypełnić formularz online (po prawej stronie). Dzień przed planowanym wydarzeniem, otrzymają Państwo na maila link do spotkania.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
Otrzymają Państwo:

  • profesjonalne i praktyczne informacje na temat pracy z emocjami i relacjami wśród młodzieży, oraz cenne wskazówki na jakie aspekty szczególnie zwracać uwagę w nowym roku szkolnym

  • materiały w formie nagrania oraz prezentacji

  • certyfikat udziału w szkoleniu (prosimy o poprawne wpisanie imienia i nazwiska przy wypełnianiu formularza zapisu).

Mamy nadzieję, że wiedza wyniesiona ze szkolenia, okaże się pomocna w codziennej pracy i zostanie wdrożona w praktyce, tak aby dzieci po długim czasie izolacji mogły, z Państwa pomocą, odbudować kontakty społeczne oraz poczucie stabilizacji.

Szkolenie poprowadzi Aurelia Szokal-Egierd – prowadząca Akademię Żabki oraz trener w zakresie uważności dla dzieci i młodzieży w wieku 5-19 lat wg Metody Eline Snel. Pani Aurelia ukończyła m.in. Kurs MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) oraz kurs trenerski w Academy of Mindful Teaching (AMT) w Holandii.

Do zobaczenia przed ekranami.

KONTAKT:
e-mail: marketing@atas.pl
WWW: wycieczkiszkolne.atas.pl