Organizacja zagranicznej wycieczki szkolnej
- szkolenie online

Pakiet materiałów szkoleniowych obejmuje  takie zagadnienia jak:

  • role kierownika wycieczki i opiekunów, pilota i przewodnika - zakres obowiązków i podstawy prawne
  • bezpieczeństwo na wycieczce - jak unikać niebezpiecznych sytuacji, działania w przypadku choroby albo wypadku
  • wycieczki autokarowe - kontrola autokaru, przepisy regulujące czas pracy kierowców, największe korzyści z wycieczek autokarem
  • dokumentacja wycieczek - kalkulacje, regulamin, zgłoszenie do kuratorium, rozliczenie wyjazdu
  • rodziny goszczące na warsztatach językowych w Wielkiej Brytanii

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich materiałów

Zobacz na próbę 1 odcinek

Chcesz zobaczyć więcej? Zarejestruj się na szkolenie.
Bezpłatny kurs składa się z 11 lekcji.

Szkolenie dla nauczycieli przygotowali:

Dorota Zając - nauczyciel, konsultant Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi ds. krajoznawstwa i turystyki dzieci i młodzieży. Czynny nauczyciel z 33 letnim stażem, organizator wycieczek szkolnych, wyjazdów szkoleniowych dla nauczycieli. Od 20 lat zajmuje się doskonaleniem nauczycieli w zakresie organizacji i prowadzenia kursów kierowników wycieczek szkolnych, kursów na kierownika wypoczynku, kursów na  wychowawcę wypoczynku. Prelegent na konferencjach, targach edukacyjnych i turystycznych w zakresie krajoznawstwa i turystyki.

Marta Chorzewska-Oleksiak - od 2002 związana z turystyką, wieloletni pilot wycieczek, rezydent biur podróży, wychowawca i kierownik obozów młodzieżowych. Z ATAS związana od początku pracy zawodowej, obecnie pracownik biurowy na stanowisku samodzielny specjalista ds turystyki.

Marlena Bączak - 13 lat spędzonych w branży turystycznej, zarówno jako czynny pilot wycieczek, jak i opiekun na obozach czy pracownik biura Atas w Łodzi. Turystyka towarzyszy jej zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Aktualnie zaraża ciekawością do świata swoje córki, 4 i 8 lat.

Krzysztof Niwiński - pilot, trener, nauczyciel, współpracuje z ATAS od 2010 roku, najpierw jako wychowawca, później jako pilot i kierownik. Uwielbia podróżować czasem bliżej (Grecja, Malta, Wielka Brytania), czasem dalej (Nowa Zelandia).

Gabriela Basek- sieć sprzedaży ATAS; od 10 lat pracuje z młodzieżą w różnym wieku, umożliwiając wyjazdy zagraniczne na programy wymiany, kursy językowe, a także warsztaty i wycieczki szkolne. Uwielbia podróże -te dalsze, ale również lokalne po nieznanych z przewodników miejsc w Polsce.

Zarejestruj się, żeby zobaczyć bezpłatnie szkolenie w formie 11 lekcji

Bezpłatne szkolenie w formie video pozwoli uporządkować swoją wiedzę, aby praca nad przygotowaniem wycieczki była łatwiejsza a wyjazd z uczniami w 100% udany.

Przygotowując materiały szkoleniowe wzięliśmy pod uwagę najnowsze zmiany w przepisach.

Szkolenie przygotowaliśmy we współpracy z praktykami z wieloletnim doświadczeniem - pilotami, kierownikami obozów i wycieczek, pracownikami szkół, ośrodków doskonalenia nauczycieli oraz naszego biura podróży.

 

"Atas" Sp.z.o.o. z siedzibą w Józefowie ul. Luksusowa 19 jest administratorem danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, oraz prawo do ich poprawiania.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.