web kursy online kontakt

KURSY JĘZYKOWE ONLINE W RENOMOWANYCH SZKOŁACH ZA GRANICĄ

Kurs online w zagranicznej szkole językowej to alternatywa dla stacjonarnego kursu, który odbywa się według tego samego programu nauczania, w małych grupach międzynarodowych, za pomocą udostępnionej platformy edukacyjnej.

Zajęcia prowadzone są "na żywo" przez wykwalifikowaną kadrę (native speakers) i przygotowane w taki sposób aby pobudzać jak największą aktywności i interakcję z lektorem oraz z pozostałymi uczestnikami kursu. Dodatkowo kursanci otrzymują dostęp do materiałów dydaktycznych do samodzielnej nauki. O przypisaniu osoby do danej grupy decyduje wcześniej napisany test kwalifikacyjny. Zwieńczeniem odbytego kursu jest otrzymanie certyfikatu z renomowanej szkoły.

Kursy online są dostępne w różnych wariantach (zajęcia grupowe/ indywidualne). To klient wybiera formę oraz długość kursu.

Jeśli chcesz otrzymać DORMOWĄ, przykładową lekcję z kursu online, wypełnij nasz formularz >>>
Na podany przez Ciebie adres e-mail, prześlemy dostęp do próbnej lekcji języka angielskiego.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 882 356 187

 

"Atas" Sp.z.o.o. z siedzibą w Józefowie ul. Luksusowa 19 jest administratorem danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, oraz prawo do ich poprawiania.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.